POZNAJ NASZE PROMOCJE I PODRÓŻUJ BEZPIECZNIE

Sam zobacz... jak zadbać o bezpieczeństwo.

Sam zobacz... jak zadbać o bezpieczeństwo.

Dbałość o bezpieczeństwo na drodze to priorytet działań firmy HELLA, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. W związku tym, razem z Naszymi Dystrybutorami przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty na żarówki i wycieraczki, o których sprawność należy szczególne zadbać w tym sezonie.

Sam zobacz... jakie promocje przygotowaliśmy! 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Kampania bezpieczeństwa 2017 jest kontynuacją kampani "Sam zobacz" z roku 2016. Sprawne i odpowiednio dobrane żarówki i wycieraczki do każdego typu pojazdów mają ogromne znaczenie kiedy pojawia się kapryśna jesienno-zimowa pogoda, a dzień staje się coraz krótszy. Nie ma znaczenia, czy podróżujemy często czy rzadko, czy pojazd służy nam do pracy czy do prywatnego wykorzystania. Nawet jeżeli podróżujemy sami a nie z rodziną, musimy pamiętać, że nie jesteśmy jedynymi użytkownikami ruchu. Każdy z nas jest zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa sobie i innym.

 

 

Wycieraczki i żarówki  są podstawowymi elementami, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze. Zamazana szyba bądź przepalona czy źle dobrana żarówka do warunków w jakich się poruszamy stanowią bezpośrednie zagrożenie na drodze. Dlatego w tej kampanii skupiamy się na głównych produktach - wycieraczkach oraz żarówkach +50 i +120 dla osób przemieszczających się na słabo oświetlonych terenach oraz żarówkach LongLife dla pojazdów intensywnie eksploatowanych.

 

 

Razem z każdym z Naszych Dystrybutorów przygotowaliśmy dedykowane promocje głównie dla warsztatów.

To Wy naprawiacie pojazdy i jesteście odpowiedzialni za wydanie Klientom w pełni sprawnego pojazdu. A wycieraczki i żarówki to podstawowa rzecz, którą należy sprawdzić.

 

Poniżej znajduje się lista naszych Klientów biorących udział w akcji promocyjnej. Większość z Nich rozpoczyna promocję już od 1 października! Kliknij w logotyp bądź odwiedź poniższych Dystrybutorów żeby dowiedzieć się jakie promocje przygotowaliśmy.

 

Dla Klientów indywidualnych przygotowaliśmy konkursy, w których można wygrać komplet żarówek i wycieraczek do swojego auta! Pierwszy konkurs został zakończony, lista zwycięzców dostępna jest na MotofocusZwyciężcom gratulujemy!

Kolejny konkurs, w którym można wygrać komplet żarówek i wycieraczek od HELLA! Konkurst trwa od 13 do 20.11.2017. Spiesz się i sprawdź szczegóły promocji.

 

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji i promowanie bezpieczeństwa na drodze!

 

 

KLIENCI BIORĄCY UDZIAŁ W PROMOCJI

Pliki do pobrania

Regulamin plików cookies