Żarówki hella
Lot Warszawa Nowy Jork

Lot Warszawa Nowy Jork (10)Nie ma sensu się oszukiwać. W dzisiejszych czasach biznes robi się zupełnie inaczej niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście największym powodem wszystkich tych zmian jest postęp technologiczny. W momencie, kiedy każdy z nas ma przynajmniej jeden telefon komórkowy, kiedy codziennie mamy dostęp do błyskawicznych i darmowych maili a lot Warszawa Nowy Jork trwa raptem kilka godzin.

Dziś  nie jedziemy już kilku dni po towary na najbliższy targ, dziś za pomocą kilku kliknięć zamawiamy je prosto z Chin i to z dedykowanymi dodatkami! Przez wszystkie te ułatwienia może faktycznie handel stracił trochę uroku, do każdego człowieka jest jakby bliżej a wszystko wydaje się prostsze.

Dlaczego jednak mimo wszystkich tych ułatwień nadal ciężko utrzymać się ze swoją działalnością? Chociażby dlatego, że wraz z ułatwieniami dostępu wzrosła również konkurencja. Skoro każdy ma dzisiaj telefon przy nodze i internet to każdy może z niego korzystać. Zdobycie towaru, nowych klientów czy wykonanie usługi przestało już być czymś zarezerwowanym tylko dla najwybitniejszych. Coraz częściej naszym konkurentem staje się niestety nastolatek, którego zysk jest zyskiem netto i nie musi się martwić ani wydatkami na media, z których korzysta, ubezpieczeniami, czy nawet kosztami życia, które niejednokrotnie pokrywają mu rodzice.

Podobne wpisy o samochodach oraz transporcie:

About the author

Podobne wpisy: