Żarówki hella h7
Hella eliver

Żarówki do aut

Żarówki samochodowe są niezbędnym elementem jeśli chodzi o akcesoria do aut. Jeżdżąc bez odpowiedniego oświetlenia narażamy zarówno siebie, jak i innych na ogromne niebezpieczeństwo, a także na mandaty. Warto postawić na żarówki sprawdzonych marek, by móc cieszyć się nimi jak najdłużej.

Jednym z bardziej znanych i cenionych producentów jest firma produkująca żarówki Hella. Charakterystyczną ich cechą jest niesamowita wydajność. Marka dba o satysfakcję i bezpieczeństwo klienta tworząc produkty bardzo dobrej jakości. Firma posiada szeroką gamę żarówek do każdego typu samochodu. Oferuje także coraz popularniej stosowane oświetlenie LED o bardzo długiej żywotności.

Żarówki tego typu zużywają mniej energii i dają intensywne światło o różnych barwach. Większa część produkowanych obecnie aut posiada system wykrywający przepalenie żarówek, który polega na spadku pobieranej mocy, w związku z czym często komputer pokładowy może wykryć je jako błąd. Należy więc zwrócić uwagę podczas kupna takich zamienników tradycyjnego oświetlenia, by posiadały tak zwany „can-bus”.

Podobne wpisy o samochodach oraz transporcie:

About the author

Podobne wpisy: